Blog

 • 21/10/2022 0 Komentarze
  Płytki z cegły rozbiórkowej - sposób na ciekawe wnętrze

  Chcesz stworzyć ciekawą i zarazem nowoczesną przestrzeń, która na długo zapadnie w pamięć odwiedzających Cię gości? Coraz większą popularnością cieszą się motywy wykonane z wykorzystaniem płytki z cegły rozbiórkowej. Stare cegły dekoracyjne wprowadzają do wnętrza niepowtarzalną atmosferę dawnych lat i jednocześnie wizualnie ocieplają pomieszczenie wpływając na jego rodzinny klimat. Dekoracyjne płytki z cegły nie tylko świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, ale również minimalistycznych czy industrialnych – idealnie będą się prezentować w salonach, a także w stylizacjach sypialni.

  Dowiedz się więcej
 • 14/10/2022 0 Komentarze
  Jakie cegły wybrać do wnętrz?

  Coraz chętniej do aranżacji wnętrz wykorzystywany jest styl industrialny – jego główną zasadą jest inspiracja surowym wykończeniem oraz budynkami przemysłowymi. Współcześnie, chętnie wybieranym motywem jest dekoracyjna stara cegła na ścian, która ze względu na swój uniwersalny charakter będzie pasować również do stylu loftowego, jak i skandynawskiego. Płytki z cegły rozbiórkowej najczęściej dostępne są w kolorze czarnym, szarym oraz czerwonym, dzięki czemu można je dobrać do indywidualnych preferencji, jak również do charakteru aranżowanych wnętrz.

  Dowiedz się więcej
 • 18/08/2022 0 Komentarze
  W jakich wnętrzach sprawdzą się płytki z cegły?

  Szukasz materiału, dzięki któremu efektownie wykończysz wnętrze? Coraz większą popularnością cieszą się dekoracyjne płytki ze starej cegły, które są materiałem niepowtarzalnym, wręcz jedynym w swoim rodzaju. Płytki z ciętej cegły rozbiórkowej charakteryzują się unikatowymi przebarwieniami i kolorami, dzięki czemu każdemu wnętrzu dodadzą akcentu oryginalności. W jakim pomieszczeniu warto wykorzystać stare cegły dekoracyjne? Będą pasować do salonu czy kuchni, a także podkreślą efektowny wygląd kawiarni czy restauracji.

  Dowiedz się więcej
 • 25/07/2022 0 Komentarze
  Jak impregnować stare cegły?

  Aranżowanie we wnętrzach zużytych materiałów budowlanych jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Szczególną popularnością cieszą się stare cegły dekoracyjne, które odpowiednio obrobione i zamontowane nadają zupełnie nowego charakteru pomieszczeniu. Płytki z cegły rozbiórkowej nie tylko można wykorzystać w nowoczesnych wnętrzach, ale również w formie dekoracji ogrodowych. Uniwersalne materiały świetnie sprawdzą się w formie ścieżki prowadzącej do ogródka, dzięki czemu nadasz swojej okolicy niepowtarzalnego charakteru.

  Dowiedz się więcej

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij krótki formularz i skontaktuj się z nami już dziś!