W jakich wnętrzach sprawdzą się płytki z cegły?

Szukasz materiału, dzięki któremu efektownie wykończysz wnętrze? Coraz większą popularnością cieszą się dekoracyjne płytki ze starej cegły, które są materiałem niepowtarzalnym, wręcz jedynym w swoim rodzaju. Płytki z ciętej cegły rozbiórkowej charakteryzują się unikatowymi przebarwieniami i kolorami, dzięki czemu każdemu wnętrzu dodadzą akcentu oryginalności. W jakim pomieszczeniu warto wykorzystać stare cegły dekoracyjne? Będą pasować do salonu czy kuchni, a także podkreślą efektowny wygląd kawiarni czy restauracji.

 

Płytki z ciętego materiału rozbiórkowego na ścianie w Twoim domu!

Stare pustaki ozdobne zapewnią Twojemu mieszkaniu lub domowi jednorodzinnemu niepowtarzalne walory estetyczne – nie tylko stworzą przyjemny klimat, ale również zapewnią, że nikt nie przejdzie obok ornamentów obojętnie! Uniwersalne kafelki idealnie sprawdzą się niemal w każdej przestrzeni – najefektowniej będą prezentować się na ścianie we wnętrzach industrialnych, loftowych i nowoczesnych, które stawiają na surowe i „niedokończone” wykończenie wnętrza. Najchętniej cięte materiały rozbiórkowe są wykorzystywane w kuchniach, a także wypoczynkowym salonie, gdzie doskonale będą się komponować z kominkiem.

 

Dekoracyjne płytki ze starej cegły do lokali użytkowych

Oczywiście kafelki z ciętych materiałów rozbiórkowych dodadzą niepowtarzalnego charakteru do wnętrza kawiarni, restauracji czy pubu. Nie tylko wpłyną na klimat pomieszczeń, ale również na ich estetykę. W przypadku płytek dekoracyjnych ogromna znaczenie ma ich kolorystyka. W aranżacjach skandynawskich zdecydowanie lepiej sprawdzą się odcienie delikatniejsze, które wpadają w szary i beżowy odcień. Natomiast we wnętrzach loftowych i industrialnych efektownie będzie się prezentował czerwony materiał rozbiórkowy zapewniający przestrzeni stylistykę retro.

 

Zalety montażu starych cegieł dekoracyjnych

Cięte kafelki są efektowną ozdobą, która jest ponadczasowa, trwała i jednocześnie łatwa w montażu. Bez większego problemu można je wykorzystać w środku, jak i na zewnątrz. Dzięki materiałowi można realizować kreatywne projekty aranżacyjne.

0
Feed

Zostaw komentarz