Motyw jodełki na ścianie — trend aranżacji wnętrz

Trendy w modzie i projektowaniu pomieszczeń często się zmieniają, ale istnieją również klasyki, które zawsze będą świetnym wyborem, jednym z nich jest motyw jodełki. Wzór ten niezwykle często spotykany jest na eleganckich strojach, a od pewnego czasu wkroczył na salony i pewnie zagościł na ścianach za pomocą starej cegły, która chętnie układana jest w tym stylu.

 

Powrót aranżacyjnego hitu

 

Choć motyw jodełki pojawił się już w pod koniec XVII wieku we Francji, to w Polsce największe trumfy świecił w XX wieku, chociaż wtedy głównie były to drewniane podłogi, które układano w ten wzór (obecnie modna na to również wraca). Niemniej jednak od pewnego czasu coraz częściej motyw jodełki pojawi się na ścianach. Stare cegły ułożone w ten wzór prezentują się wręcz bajecznie i nadają wnętrzom zupełnie nowego wymiaru.

 

Motyw jodełki — w jakim miejscach się sprawdzi?

 

Wzór ten można śmiało ułożyć zarówno na całej ścianie, jak i na mniejszych powierzchniach, tworząc przy tym ciekawe detale. Świetnie będą wyglądały stare cegły ułożone we wzorze jodełki do połowy ściany czy też jako ozdoba kominków.

 

W zależności od Twojego pomysłu na aranżację wnętrz motyw ten sprawdzi się niemalże wszędzie, będzie ciekawym detalem w domach, mieszkaniach, restauracjach, firmach czy też obiektach użyteczności publicznej. Co więcej, samo ułożenie starej cegły w ten wzór nie jest bardzo skompilowane, jednakże samodzielny montaż może być trudny, dlatego też w tym przypadku warto postawić na profesjonalną ekipę.

 

Stara cegła do Twoich wnętrz

 

Ekologicznie, bajecznie i oryginalnie – motyw jodełki na ścianie wykonany za pomocą starej cegły na pewno będzie dobrym wyborem. Pod względem doboru rodzaju płytki kieruj się swoimi potrzebami aranżacyjnymi, oczywiście my z chęcią pomożemy Ci znaleźć ten najwłaściwszy! Podzielimy się cennymi wskazówkami i radami, tak aby Twoje ściany prezentowały się perfekcyjnie. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę produktów, które z łatwością dopasujesz do swoich wnętrz! Zachęcamy do obejrzenia propozycji z naszej oferty!

0
Feed

Zostaw komentarz