Do jakich wnętrz można wykorzystać starą cegłę?

Podczas aranżacji wnętrz możemy łączyć klasykę z nowoczesnością, z łatwością wydobywać piękno historii. Nietuzinkowe rozwiązanie, które na pewno odmieni Twoje wnętrza to wykorzystanie płytki ze starej cegły w sposób dekoracyjny – jest to ekologiczny i ciekawy sposób na zagospodarowanie przestrzeni. Cegła cięta na ścianę to oryginalny pomysł, który sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Dodatkowo aranżację tego typu możesz wykorzystać w wielu pomieszczaniach. Do jakich wnętrz będzie pasować? Z przyjemnością podpowiemy!

 

Urzekająca stara cegła w salonie

 

Mały przytulny pokój, a może przestronne wnętrze? Niezależnie od metrażu stara cegła na ścianę urozmaici Twoją aranżację. Oczywiście, jeśli salon jest mały to płytki dekoracyjne ułóż tylko w jednym miejscu np. nad kominkiem, czy też ścianie, przy której znajduje się kanapa – możliwości masz mnóstwo.

 

Przy większym metrażu cięte dekoracje możesz śmiało zastosować na kilku powierzchniach. Salon to miejsce reprezentacyjne domu lub mieszkania, tak więc ozdoby tego typu na pewno przyciągną uwagę gości i dodadzą do Twojego wnętrza przytulnego klimatu.

 

Płytki ze starej cegły w sypialni

 

Ozdoby akcent nad łóżkiem, może nadać sypialni zupełnie innego charakteru. Stara cegła cięta na ścianę w sypialni to ciekawy wybór, który wpasuje się w różne koncepcje aranżacyjne, zarówno nowoczesne, jak i industrialne czy też glamur - oczywiście dobierz kolor płytki dekoracyjnej do swoich upodobań, możesz stawiać na jaśniejsze, zimne odcienie, lub ciepłe, żywe barwy.

 

Akcenty ze starej cegły

 

Cięte, dekoracyjne płytki możesz również wykorzystać do ozdobienia schodów, powierzchni nad blatem kuchennym, przestrzeni w łazience np. przy lustrze, czy też w pokojach i biurach. Zaufaj swoje wyobraźni, użycie starej ciętej cegły na ścianie otwiera przed Tobą różnorodne możliwości dekoracyjne, oczywiście takie ozdobne płyty są również bardziej ekologiczne, stosujesz już istniejący materiał - nadajesz mu nowe życie.

 

Puść wodzę aranżacyjne fantazji i wykorzystaj coś starego, aby stworzyć coś zachwycającego! Gwarantujemy, że efekt będzie “magiczny”!

0
Feed

Zostaw komentarz